Yousician

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 207.6 MB
  • Version 2.46.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Yousician Ltd.
Yousician uygulaması müzik dünyasında yer almak isteyen arkadaşların oldukça hoşuna gidecek olan bir uygulamadı.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz Yousician mobil uygulaması sayesinde evinizde enstrüman çalmayı öğreneceksiniz. Yousician, dijital çağ için kişisel müzik öğretmeni görevinde işlev yapan başarılı bir müzik uygulamasıdır. Kendi hızınızda, ne zaman ve nerede isterseniz enstrüman çalmayı öğrenebilirsiniz. Uygulama sizi dinler, doğruluk ve zamanlama hakkında anında geri bildirim verir.

Uzman müzik öğretmenleri tarafından tasarlanan müfredat, yeni başlayanlardan profesyonellere kadar her seviyedeki müzisyenlerin gelişmesine yardımcı olacaktır. Adım adım video dersleri her derste size rehberlik eder. Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun, ilerlemenizi izler ve sizi pratik yapmaya bununla birlikte öğrenmeye motive eder.

Becerilerinizin ne kadar hızlı ilerlediğine hayran kalacaksınız. Bu yüzden gitarını, basını ya da ukulele'yi alın ya da piyano veya klavyenize oturun ve şimdi oynamaya başlayın. Heyecanlandırıcı bir uygulama olması sebebiyle kullananları oldukça memnun eden Yousician uygulaması ile sizde enstrüman çalmayı öğrenebilirsiniz hemde kursa gitmeden, özel hoca tutmadan. Bunu kolaylıkla mobil cihazınız ile halledebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Yousician mobil uygulaması. 

Yousician indir